120 tys. zł
38 a
31,6 zł/m2
3,16 tys. zł/a
316 tys. zł/ha
numer oferty: 482
miniaturka działki
Teodorowo
powiat Radziejowski (woj. Kujawsko-Pomorskie)

Dodaj do notatnika Dodaj do notatnika Inne oferty tego użytkownika Inne oferty tego użytkownika Inne oferty tego użytkownika
Zgłoś naruszenie regulaminu
Opis
Wym. 50*76 m. Na działce znajduje się dom mieszk.o pow.50m2,zbudowany z cegły glinianej,niepalonej (ostatnio modne i podobno ekologiczne),stodoła ok.120m2,którą tanio można przerobić na bud mieszkalny.Niewielki sad z dwoma orzechami włoskimi,brzoskwinią,jabłoniami,gruszą,winogronami.Działka sasiaduje z wieloletnim lasem.Do jez. Głuszyńskiego 3,5 km,gdzie można się zabawić lub jadać gotowe posiłki,sklep 1,5 km przez las,kościół 2 km.Jeden sąsiad w odległości 40 m przez drogę. Spokojna cicha okolica dla kogoś,kto lubi spokój i ceni prywatność. Naprawdę polecam.
informacje
typ dojazdu: droga utwardzona
typ działki: Działka siedliskowa
ogrodzenie: siatka
media: prąd, woda wodociągowa
w okolicy: las, jezioro, kościół
Zdjęcia
miniaturka działki
miniaturka działki
miniaturka działki
miniaturka działki
Kontakt
e-mail rylo44małpawp.eu
komórka 604117664
Promocja 0 zł za ogłoszenie!
2008-09-01
Do odwołania obowiązuje promocja na zamieszczanie ogłoszeń w serwisie otoDzialka.pl dla osób fizycznych. Osoby prawne również w okresie promocji nie płacą za umieszczenie ogłoszenia, ale zobowiązane są do umieszczenia linku na swojej stronie do serwisu otoDzialka.pl.
Więcej działek budowlanych
2008-08-28
lasRząd pracuje nad zmianami w prawie, chcąc uprościć zmianę statusu działki rolnej w mieście na budowlaną. Ma być szybciej i prościej niż dotychczas. Według szacunków ekspertów otoDzialka.pl obecnie ponad połowa powierzchni działek w miastach to działki rolne.
Jakie działki warto kupić?
2008-07-25
Obecnie najbardziej atrakcyjne wydają się być działki rolne położone w odległości do 30 km od centrów dużych miast. Według symulacji przeprowadzonych przez otoDzialka.pl właśnie takie działki mają obecnie największy potencjał wzrostu w perspektywie najbliższych 5 lat. Kupując dziś działkę warto zapoznać się z planem zagospodarowania przestrzennego terenu. Zważywszy, że w ciągu najbliższych 5 lat w Polsce powstanie wiele nowych dróg i autostrad, należy przeanalizować usytuowanie działki względem planowanych inwestycji drogowych. Może bowiem okazać się, że miejsce, do którego obecnie praktycznie dojazd jest niemożliwy w niedalekiej przyszłości będzie miało bezpośrednie połączenie z drogą krajową.
Coraz więcej ofert w miastach
2008-07-14
Na rynku mieszkaniowym obserwujemy wyraźne spowolnienie sprzedaży, konsekwencją tego jest spadające zainteresowanie developerów działkami budowlanymi pod inwestycje. Jeszcze rok temu trudno było znaleźć dobrą działkę w mieście pod budowę mieszkań, teraz nawet niektórzy developerzy zmieniając plany sprzedają uprzednio zakupione działki.