89 tys. zł
38 a
23,4 zł/m2
2,34 tys. zł/a
234 tys. zł/ha
numer oferty: 474
miniaturka działki
Teodorowo
powiat Radziejowski (woj. Kujawsko-Pomorskie)

Dodaj do notatnika Dodaj do notatnika Inne oferty tego użytkownika Inne oferty tego użytkownika Inne oferty tego użytkownika
Zgłoś naruszenie regulaminu
Opis
Jeżeli kochasz spokój i ciszę oraz cenisz swoją prywatność,polecam. Działka zabudowana domkiem ok.50m2 z niepalonej cegły,kryta nowym dachem z wiśniowej blachy trapezowej,kominek,prąd jedno i trójfazowy,taras 2,5x5m,który można zadaszyć ew.zabudować uzyskując dodatkową sezonową pow.mieszkalną.Teren ogrodzony od frontu słupkami z cegły klinkierowej i sztachetami,z boku siatka druciana.Ponadto znajduje się tam stodoła o pow.ok.120 m2,którą łatwo i tanio można przerobić na budynek mieszkalny.Niewielki sad z dwoma orzechami włoskimi,brzoskwinią,gruszą,jabłoniami i ciemnymi winogronami.Przez drogą jedyni sąsiedzi.Spokojni, życzliwi i godni zaufania ludzie.Działka przylega do starego lasu.Sklep 1,5 km przez las.3 km do pięknego,wielkiego i czystego jez.Głuszyńkiego,gdzie w sezonie można się zabawić i jadać gotowe posiłki. Działka nadaje się do celów rekreacyjnych jak i do zamieszkania.Możliwość meldunku.Wielkie pole do popisu dla osób z wyobrażnią.
informacje
typ dojazdu: droga polna
typ działki: Działka siedliskowa
ogrodzenie: płot
media: prąd, woda wodociągowa
w okolicy: las, jezioro, zabudowania gospodarcze, kościół
Kontakt
e-mail rylo44małpawp.eu
komórka 604117664
Promocja 0 zł za ogłoszenie!
2008-09-01
Do odwołania obowiązuje promocja na zamieszczanie ogłoszeń w serwisie otoDzialka.pl dla osób fizycznych. Osoby prawne również w okresie promocji nie płacą za umieszczenie ogłoszenia, ale zobowiązane są do umieszczenia linku na swojej stronie do serwisu otoDzialka.pl.
Więcej działek budowlanych
2008-08-28
lasRząd pracuje nad zmianami w prawie, chcąc uprościć zmianę statusu działki rolnej w mieście na budowlaną. Ma być szybciej i prościej niż dotychczas. Według szacunków ekspertów otoDzialka.pl obecnie ponad połowa powierzchni działek w miastach to działki rolne.
Jakie działki warto kupić?
2008-07-25
Obecnie najbardziej atrakcyjne wydają się być działki rolne położone w odległości do 30 km od centrów dużych miast. Według symulacji przeprowadzonych przez otoDzialka.pl właśnie takie działki mają obecnie największy potencjał wzrostu w perspektywie najbliższych 5 lat. Kupując dziś działkę warto zapoznać się z planem zagospodarowania przestrzennego terenu. Zważywszy, że w ciągu najbliższych 5 lat w Polsce powstanie wiele nowych dróg i autostrad, należy przeanalizować usytuowanie działki względem planowanych inwestycji drogowych. Może bowiem okazać się, że miejsce, do którego obecnie praktycznie dojazd jest niemożliwy w niedalekiej przyszłości będzie miało bezpośrednie połączenie z drogą krajową.
Coraz więcej ofert w miastach
2008-07-14
Na rynku mieszkaniowym obserwujemy wyraźne spowolnienie sprzedaży, konsekwencją tego jest spadające zainteresowanie developerów działkami budowlanymi pod inwestycje. Jeszcze rok temu trudno było znaleźć dobrą działkę w mieście pod budowę mieszkań, teraz nawet niektórzy developerzy zmieniając plany sprzedają uprzednio zakupione działki.