70 tys. zł
7,5 a
93,3 zł/m2
9,33 tys. zł/a
933 tys. zł/ha
numer oferty: 313
miniaturka działki
Krzywaczka
powiat Myślenicki (woj. Małopolskie)

Dodaj do notatnika Dodaj do notatnika Inne oferty tego użytkownika Inne oferty tego użytkownika Inne oferty tego użytkownika
Zgłoś naruszenie regulaminu
Opis
Mam do sprzedania działki budowlane, o powierzchni 7,5 ara, 15 arów i 30 arów usytuowana w odległości ok. 1 km od trasy Kraków - B.Biała w odległości 15 km od Krakowa, miejscu cichym i spokojnym, na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem. Dojazd do działki drogą asfaltową, a następnie ok. 250 m drogą utwardzoną. W sąsiedztwie wodociąg miejski,prąd.
Cena do negocjacji.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
informacje
typ dojazdu: droga utwardzona
typ działki: Działka budowlana
ogrodzenie: brak
media: prąd, woda wodociągowa
w okolicy: las
Zdjęcia
miniaturka działki
miniaturka działki
Kontakt
e-mail tonik364małpagmail.com
telefon 122731123
komórka 606940227
Promocja 0 zł za ogłoszenie!
2008-09-01
Do odwołania obowiązuje promocja na zamieszczanie ogłoszeń w serwisie otoDzialka.pl dla osób fizycznych. Osoby prawne również w okresie promocji nie płacą za umieszczenie ogłoszenia, ale zobowiązane są do umieszczenia linku na swojej stronie do serwisu otoDzialka.pl.
Więcej działek budowlanych
2008-08-28
lasRząd pracuje nad zmianami w prawie, chcąc uprościć zmianę statusu działki rolnej w mieście na budowlaną. Ma być szybciej i prościej niż dotychczas. Według szacunków ekspertów otoDzialka.pl obecnie ponad połowa powierzchni działek w miastach to działki rolne.
Jakie działki warto kupić?
2008-07-25
Obecnie najbardziej atrakcyjne wydają się być działki rolne położone w odległości do 30 km od centrów dużych miast. Według symulacji przeprowadzonych przez otoDzialka.pl właśnie takie działki mają obecnie największy potencjał wzrostu w perspektywie najbliższych 5 lat. Kupując dziś działkę warto zapoznać się z planem zagospodarowania przestrzennego terenu. Zważywszy, że w ciągu najbliższych 5 lat w Polsce powstanie wiele nowych dróg i autostrad, należy przeanalizować usytuowanie działki względem planowanych inwestycji drogowych. Może bowiem okazać się, że miejsce, do którego obecnie praktycznie dojazd jest niemożliwy w niedalekiej przyszłości będzie miało bezpośrednie połączenie z drogą krajową.
Coraz więcej ofert w miastach
2008-07-14
Na rynku mieszkaniowym obserwujemy wyraźne spowolnienie sprzedaży, konsekwencją tego jest spadające zainteresowanie developerów działkami budowlanymi pod inwestycje. Jeszcze rok temu trudno było znaleźć dobrą działkę w mieście pod budowę mieszkań, teraz nawet niektórzy developerzy zmieniając plany sprzedają uprzednio zakupione działki.